Devino profesionist în domeniul imobiliar și dezvoltă-ți cariera într-o industrie în continuă evoluție.

  1. Home
  2. Cariere

Alătură-te echipei REGIS Imobiliare

Ne mândrim să oferim servicii de vârf în industria imobiliara și cunoștințe extinse printr-o echipă de experți imobiliari prietenoși.
Suntem cunoscuți pentru abordarea noastră profesională și personalizată, astfel încât clienții noștri să se poată bucura de servicii imobiliare premium și suntem mereu în căutarea unor talente noi care să se alăture echipei noastre.

Dacă esti pasionat de serviciile și de tendințele imobiliare, contacteaza-ne pentru a afla oportunitățile noastre actuale de a a-ti dezvolta cariera.

Arunca o privire la ultimele noastre posturi vacante

CONSULTANT IMOBILIAR

Beneficii:
  • - Venituri mult peste media nationala, direct proprortional cu trazactiile incheiate;
  • - Oportunitatea dezvoltarii tale profesionale;
  • - Mediu de lucru placut si antrenant;
  • - Program flexibil;
  • - Un altfel de training, specializat, personalizat si axat pe dezvoltare profesionala;
  • - Logistica si softuri necesare pentru desfasurarea activitatii in conditii optime;
  • - Promovarea proprietatilor pe cele mai importante site-uri de imobiliare;

Candidatul Ideal
Exact asa cum esti tu, remarcabil, in cadrul unei intalniri vom stabili impreuna daca este reciproc avantajos sa colaboram.

Dar cateva conditii, consideram noi, sunt esentiale:

  • - Experienta cumulata in mediu profesional de minim 3 ani;
  • - Spirit antreprenorial ( incasarile tale vor fi direct proportionale cu volumul individual de tranzactii) ;
  • - Sa fii o persoana perseverenta, dinamica, intreprinzatoare, adaptabila si comunicativa;
  • - Abilitati excelente de organizare, planificare si gestionare a timpului de lucru;
  • - Atitudine pro- client;
  • - Rezistenta la stres;
  • - Posesor permis auto, eventual si masina;
  • - Eleganta in tinuta, in comunicare si in atitudine este cea potrivita pentru conceptul serviciilor noastre

Descrierea jobului

  • - Analiza si cunoasterea pietei imobiliare
  • - Oferi Consultanta imobiiara
  • - Identifici nevoile clientilor
  • - Promovarea conceptului firmei
  • - Facilitezi negocierile intre cumparator si vanzator

Suntem mereu interesati de candidații remarcabili.

Ne puteti contacta pe
Informatii detaliate despre cum le folosim in site si cum poti gestiona consimtamantul vei putea gasi in